הפועל ת"א: רק לובשי אדום יוכנסו לשער 8 בדרבי

האדומים בקריאה חריגה לקהל: "כל מי שיגיע יצטרך להזדהות ולהוכיח שהוא אוהד הפועל". המשטרה מעריכה שיש כ-1,500 כרטיסים לשער 8 שנמכרו לאוהדי מכבי

הפועל תל אביב הודיעה הבוקר (חמישי) כי לקראת הדרבי בשבת ב-20:00, על אוהדים של הקבוצה שרוצים להיכנס לשער 8, להגיע בלבוש אדום בלבד, זאת כדי למנוע כניסה של אוהדי מכבי תל אביב ליציע של היריבה. בנוסף במועדון צפויים לבטל עשרות רבות של כרטיסים שנרכשו על ידי אוהדי מכבי תל אביב ואומתו ככאלה.

מהפועל ת”א נמסר: “אוהדים אשר רכשו כרטיסים לשער 8 מתבקשים להקדים את בואם בשל הבידוק הקפדני אשר צפוי בכניסה ליציע, זאת בעקבות החשד כי אוהדי היריבה רכשו כרטיסים לשער המיועד לאוהדי הפועל.

כל אדם שייכנס לאצטדיון יידרש להגיע בלבוש אדום ולהציג תעודה מזהה (פיזית, לא צילום) ולמסור פרטים מלאים. במידת הצורך, יצטרך גם להציג הוכחה כי הינו אוהד הפועל תל אביב. 

משטרת ישראל נערכת בכוחות מתוגברים בכדי לסייע במניעת כניסה של אוהדי היריבה ליציע. אוהד של היריבה שייתפס כשהוא מנסה להסתנן לשער של אוהדי הפועל, כרטיסו יוחרם וכספו לא יוחזר”. על פי גורמים בהפועל ת”א, גם במכבי ת”א מודעים לכך שעשרות אם לא מאות כרטיסים נרכשו על ידי אוהדים צהובים. מנגד, המשטרה מעריכה שיהיו 1,500 כרטיסים כאלה שהגיעו לידיים של אוהדי מכבי ת”א.

Back To Top