4:4:2 יהלום או 4:3:3: קרסטאיץ' שוקל שינוי

מאמן מכבי ת"א אהב את שיתוף הפעולה בין פריצה ויובאנוביץ' מול ק"ש ואת מה שהתפקוד כ"יהלום" הוציא מדן ביטון ומתרגל כמה אופציות לדרבי. פיבן ייעדר

מאמן מכבי תל אביב, מלאדן קרסטאיץ', שוקל שינויים בהרכב ובמערך של הקבוצה בדרבי ביום שבת ב-20:00. הסרבי אהב את שיתוף הפעולה בין סטיפה פריצה לג'ורג'ה יובאנוביץ' וכתוצאה מכך מתרגל מספר אפשרויות, כאשר המובילה ביניהן היא כמובן אותו מערך 4:4:2 יהלום, בו שיחקו הקרואטי והסרבי ביחד ומאחוריהם דן ביטון. 

סיבה נוספת שעומדת לזכות אותו מערך היא התפקוד של דן ביטון בעמדת ה"יהלום". יש לציין כי מול עירוני קריית שמונה, בכל הנוגע למערך המתגונן של הצהובים, הוא היה 4:4:2 יהלום לאורך כל המשחק, כחלק מהתאמות שבוצעו ליריבה מנגד, אך כעת ישנה אפשרות לשינויים פרסונליים בהרכב וגם לצורה ההתקפית בה תשחק מכבי ת"א מהרגע הראשון בדרבי. 

אפשרות נוספת של קרסטאיץ' היא להמשיך ב-4:3:3 ואז הוא יצטרך להחליט איזה חלוץ נשאר בספסל ומי השחקן שיוצב בכנף ימין. לראשונה אחרי הרבה זמן, למאמן יש בעיקר צרות טובות בכל הנוגע לסגל שלו, כאשר גם בלם הרכש ז'וסוואה סה הצליח להשלים אימון מלא ראשון, והוא צפוי להיות על הספסל במשחק.

Back To Top