"שור מועד": מנכ"ל נוף הגליל הורחק לחודשיים

בית הדין העליון של ההתאחדות קיבל את הערעור והחליט להחמיר את עונשו של גיל ברעם, שתחילה הורחק לשלושה משחקים ונקנס: "לא הפיק לקח מעונשים בעבר"

הדיון בערעור עונשו של מנכ”ל הפועל נוף הגליל, גיל ברעם, שהתפרץ לחדר השופטים בתום המשחק מול הפועל חיפה, קרא ללירן ליאני מושחת וקיבל על כך קנס של 5,000 שקל ואיסור להימצא בתחומי המגרש לשלושה משחקים, נערך היום (רביעי) ובו הוחלט על החמרת עונשו להרחקה לחודשיים.

“הגענו למסקנה כי המשיב הינו ‘שור מועד’ אשר לא הפיק את הלקח מהעונשים שהוטלו עליו בעבר והוא ממשיך במסע ההכפשות וההשמצות של גל מי שנקרה בדרכו, באין מפריע”, כתבו הדיינים אמנון סטרשנוב, אסף הדסי ויניב ואקי בהחלטתם.

מהלך הדיון
רשף
 פנה לדיינים: “בית הדין לא נתן משקל ראוי לחומרת האמירות, שלא ניתן להשלים איתן. זה בא לידי ביטוי בהחלטת בית הדין המשמעתי, בה אין התייחסות לעבירות בהן הורשע המשיב. לא יעלה על הדעת שבעל תפקיד שהוא מנכ”ל יורחק משדה המשחק, הרי ממילא הוא לא נמצא על כר הדשא. בליגות העל ובלאומית, על עבירות של העלבת שופט, בשורה ארוכה של תיקים של מאמני כושר, עוזרים ומאמנים, כשהם אומרים לשופט ‘בושה’ הם מורחקים לשלושה משחקים בפועל על עבירות פעוטות ערך. האלימות עולה ומתגברת במגרשים ודווקא בעלי תפקידים אמורים לשמש דוגמה. במקרה זה, יש מקרה חמור יותר שדורש ענישה מתאימה, בוודאי בעונה זו”.

הדיין סטרשנוב שאל: “אדוני שם לב לגיליון ההרשעות הקודמות שלו? לאיש יש 17 הרשעות קודמות בעשר שנים על העלבת שופט, התנהגות בלתי הולמת ואיום. שמונה מהן עבירות מעונת 2018/19”.

Back To Top