סה: מכבי מועדון ידוע בעולם והגדול בישראל

הרכש החדש של מכבי ת"א בראיון: "ההחלטה להגיע לכאן הייתה קלה, מיד ראיתי שמדובר במועדון מיוחד". וגם: צ'יבוטה, ז'ראלדש, האוהדים והציפיות מעצמו

אחרי הכנה לקויה לעונה והיעדר רכש משמעותי, עושה רושם שמכבי תל אביב התחזקה בחלון העברות של ינואר כשרכשה את ג’ורג’ה יובאנוביץ’, שכבר פרע שטרות ראשונים ואת ז’וסוואה סה, הבלם הפורטוגלי שהגיע מלודוגורץ הבולגרית בהשאלה עם אופציית רכישה.

רגע לפני הדרבי הגדול מול הפועל ביום שבת, ז'וסוואה סה התראיין היום (רביעי) לאתר הרשמי של מכבי ת”א וסיפר: “אני בן 29 ואני בלם. שמעתי על מכבי, זה מועדון ידוע בעולם והגדול ביותר בישראל. יש לי כמה חברים כאן. פריצה ששיחק איתי בעבר, צ’יבוטה שיחק איתי גם בלודוגרץ וסיפר לי דברים טובים על המקום ועל ישראל. שיחקתי גם עם דן ביטון. ז’ראלדש חבר טוב שלי ככה שההחלטה שלי להגיע לכאן הייתה קלה. האוהדים צריכים לצפות משחקן לתת את המקסימום כדי להשיג את המטרות של הקבוצה”.

סה המשיך: “אני כבר מרגיש את האווירה סביב המועדון וזה טוב, אני מרגיש הערכה מהאנשים כאן וגם החברים שלי קיבלו אותי בצורה טובה. בקבוצה כמו מכבי תמיד נלחמים לנצח, אני מצפה שנרגיש את המטליות המנצחת ונעשה עונה טובה. בתחילת העונה בלודוגורץ הבקעתי כמה שערים, זו לא המשימה הראשית שלי אבל אנסה לכבוש גם כאן. עם האוהדים האלה יהיה מדהים להבקיע ולהרגיש את האנרגיה ביציעים ואני מצפה לזה”.

Back To Top