ג'וש כהן בוחן הצעות מארה"ב, בחיפה לא חוששים

השוער חולם לשחק ב-MLS, הירוקים לא מאיצים בו לחתום וסומכים על רועי משפתי: "זכותו של ג'וש לעשות כרצונו". וגם: אצילי עשוי לקבל הצעה משודרגת

שוער מכבי חיפה, ג'וש כהן, שכבר היה אמור לחתום על הארכת חוזהו למספר שנים נוספות במועדון, בוחן הצעות בארצות הברית, ולפי שעה לא ברור אם ימשיך בקבוצה בעונה הבאה. כהן הודיע שיש בכוונתו לבדוק את האפשרות לשחק בליגת ה-MLS, והירוקים לוקחים את כל האפשרויות ולא מאיצים בשוער לחתום כבר עכשיו עד אשר לא ימצה את האופציות העומדות ברשותו.

כך או כך, נראה שבמועדון לא חוששים ממצב שכהן יעזוב, ובכל מקרה סומכים על רועי משפתי שעושה רושם מצוין באימונים ובמשחקים ששיחק: "החלום של ג'וש זה לעבור ולשחק ב-MLS, זכותו לעשות כרצונו, אבל אם לא יממש את חלומו – יאריך חוזה", אמרו במכבי חיפה.

אצל האלופה ממשיכים להתענג על הניצחון 0:6 הגדול מול מ.ס אשדוד ומודעים לכך שעכשיו חייבת להיות המשכיות גם מול קריית שמונה. ארבעת השערים של עומר אצילי במשחק אחד מעלים את השאלה האם הוא יהיה מחוזר בקיץ על ידי קבוצות מעבר לים, ולפיכך לא מהנמנע שמכבי חיפה תציע להאריך ולשדרג את חוזהו, למרות שלשחקן יש חוזה לעוד שנתיים וחצי.

Back To Top