אימון כמעט מלא לאוז'בולט, שיהיה כשיר לסכנין

שחקן הפועל חיפה, שסבל מרגישות בשריר, צפוי להתאמן מחר באופן מלא. לירן סרדל ייעדר בגלל צבירת צהובים, מלול: "נקודת האל חזור במאבקי הפלייאוף"

בהפועל חיפה יחלו היום (רביעי) את ההכנות לקראת המשחק החשוב של הקבוצה בסמי עופר מול בני סכנין, משחק שלדברי הקפטן דור מלול יהיה "נקודת אל חזור בכל מה שנוגע למאבק על הכרטיס לפלייאוף העליון".

ההפסד האחרון להפועל חדרה פינצ'ר מעט את ההתלהבות משני הניצחונות מול נוף הגליל ובית”ר ירושלים, אבל יחד עם זאת, הצפוניים יודעים שעדיין יש להם סיכוי ממשי להגיע לפלייאוף העליון אם ישכילו לנצח את סכנין, שהיא אחת היריבות הישירות על הכרטיס.

חסרונו של אלן אוז’בולט מול חדרה התברר כמכריע. בכל פעם שאחד משחקני ההרכב המובילים בחלק הקדמי חסר, אוז'בלט, חנן ממן או אלון תורג'מן, נראה שהקבוצה של אלישע לוי לא מוצאת פתרונות של ממש. הפועל חיפה בעיקר נשענת על השלושה, שמוציאים לפועל את המצבים מול שער היריב.

אוז'בלט סבל מרגישות בשריר הארבע ראשי, כאשר הוא חזר להתאמן באופן כמעט מלא ומחר צפוי לערוך אימון מלא, כך שהוא יהיה כשיר למפגש. מי שיחסר לקבוצה במשחק הקרוב בגלל צבירת כרטיסים צהובים הוא לירן סרדל. מדובר אמנם בחיסרון משמעותי, אבל כזה שהקבוצה יכולה להתגבר עליו בזכות מאגר השחקנים בקישור שכולל גם את הרכש של ינואר, מתיאה ליואיץ'.

Back To Top