מרינוביץ' ייעדר מפתיחת הפלייאוף של נוף הגליל

השוער ישתתף במשחקי ניו זילנד באמצע מרץ, מתן עמבר יחליפו בין הקורות של ברדה. היו שזעמו בקבוצה הצפונית: "אם הנבחרת כל כך חשובה לו, שיישאר שם"

שוער הפועל נוף הגליל, סטפן מרינוביץ’ (30), ייאלץ ככל הנראה להיעדר ממשחקי קבוצתו דווקא בפתיחת משחקי הפלייאוף התחתון, באמצע חודש מרץ, לטובת משחקי נבחרת ניו זילנד במסגרת מוקדמות המונדיאל.

יחד עם זאת, בנוף הגליל לא נכנסים ללחץ וסומכים על השוער המחליף, מתן עמבר, ששיחק העונה שני משחקים וגילה יכולת מצוינת בניצחון על מכבי פתח תקווה ובתיקו השבוע נגד בית"ר ירושלים.

ראוי לציין כי מרינוביץ’ ספג הכי הרבה שערים בליגה, בעוד עמבר שמר על רשת נקייה בשני המשחקים האחרונים. משחק הליגה אחרון של מרינוביץ’, לפני שיטוס למשחקי נבחרתו במדיה ערך 27 הופעות, צפוי להיות במחזור ה-26 נגד הפועל באר שבע בגרין (12.3).

משחקי נבחרתו יתקיימו בקטאר, שם יתקיים גם המונדיאל. נבחרת ניו זילנד תשחק נגד פפואה גינאה החדשה (18.3), נבחרת פיג'י (21.3) ונבחרת ניו קלדוניה (24.3). אם הנבחרת תעפיל לשלב הבא, הדבר יגרור היעדרות ממושכת יותר. 

יצוין כי מהבית האוקיאני אין עולה מובטחת למונדיאל, והמנצחת תצטרך להתמודד על העלייה מול נבחרת מיבשת אחרת. מרינוביץ’, שמתגורר עם רעייתו בקריות, מפגין העונה יכולת טובה במדי הפועל נוף הגליל, אך הוא עדיין הסופג מספר אחת בליגת העל.

Back To Top