מחצית: מכבי חיפה – מ.ס אשדוד 0:4

תצוגת תכלית אדירה של האלופה שמפרקת לחתיכות את האורחת האומללה. אוואני ספג כרטיס אדום (6), עומר אצילי ניצל זאת, שלח כדור חופשי פשוט מושלם לרשת (7), כבש את השני (19) והשלים שלושער מטורף עם ה-16 שלו העונה (31)

אחרי 1:1 מול הפועל ירושלים ומכבי נתניה, מכבי חיפה רוצה לחזור לנצח. הירוקים מארחים בשעה זו את מ.ס. אשדוד במחזור ה-21 של ליגת העל ויודעים שניצחון יאפשר להם לפתוח פער של שלוש נקודות מהפועל באר שבע שהפסידה 1:0 לנתניה בשבת.

מבחינת חיפה, זו הפעם הראשונה העונה שהיא לא מנצחת בשני מחזורים רצופים ואשדוד היא הקבוצה היחידה שהירוקים לא ניצחו העונה בליגה, כך שברק בכר ושחקניו רוצים להרוג שתי ציפורים במכה אחת. בסיבוב הראשון המפגש בין השתיים הסתיים ב-2:2 באשדוד, שלאחריו חיפה החלה ברצף של עשרה ניצחונות ליגה.

עבור אוהדי חיפה המשחק הוא ההזדמנות הראשונה לראות בפעולה את הרכש שהגיע בחלון ההעברות: מיקאל אלפונס ומאוויס צ'יבוטה, שהצטרף לחלק הקדמי הפורה של הירוקים. למעשה, הקבוצה של בכר כבשה 50 שערי ליגה עד הערב, יותר מפי שניים מאשר יריבתה (23).

אשדוד הגיעה למשחק כשהיא במקום התשיעי עם 26 נקודות, מרחק חמש נקודות מהמקום השישי. הקבוצה הדרומית הפסידה פעמיים בשלושת המחזורים האחרונים, כולל 3:1 למכבי ת"א בסוף ינואר.

Back To Top