העונה הטובה בקריירה: המספרים של עומר אצילי

שלושער אדיר בחצי השעה: כוכב מכבי חיפה מוביל אותה ואת כל הליגה בכל הפרמטרים ההתקפיים. מלך השערים (16), הבישולים (9) וגם האיומים והמסירות

אין ספק שזוהי העונה הטובה ביותר בקריירה של עומר אצילי. כוכב מכבי חיפה פשוט לא עוצר והערב (שני) 7 דקות הספיקו לו כדי לנעוץ כדור חופשי נהדר לרשת של סהר חסון ומ.ס אשדוד, נגמר כאן? ממש לא, כי הוא השלים שלושער אדיר ב-31 דקות מול האורחת חסרת האונים בסמי עופר.

אצילי, שמוביל את הירוקים ואת כל ליגת העל בכל הפרמטרים ההתקפיים, המשיך לעשות כל העולה על רוחו בעונה הזו. המספרים של אצילי העונה פשוט נפלאים. השלושער שלו השלים 16 שערים ב-20 משחקים ולכך הוא הוסיף גם 9 בישולים בליגה.

בכל המסגרות מאזנו עומד על 23 שערים ו-13 בישולים. השלושער הושג כאמור בתוך 31 דקות שקבעו גול בכל 121 דקות בכל המסגרות. רק בחמישה משחקי ליגה העונה הוא לא כבש או בישל. אגב, אצילי שאחראי על 25 שערי ליגה מחזיק במאזן טוב יותר משל אשדוד כולה, שהבקיעה 23.

אצילי מוביל את ליגת העל בשערים (16), בישולים (9), וגם באיומים לשער, מסירות מפתח, מסירות מפתח מדויקות, איומים למסגרת ואיומים מתוך הרחבה. ברק בכר נהנה מהכוכב שלו שפשוט לא עוצר.

Back To Top