נמשכת החקירה של תלונת האונס נגד כוכב העבר

למרות שהחליטה למשוך את התלונה נגד כוכב העבר, במשטרה יצרו קשר עם הבחורה והבהירו לה שזהות התחנה שתטפל במקרה לא תהווה בעיה, כולל גם העברת תחנה

אחרי שמוקדם יותר היום (ראשון) התברר כי הבחורה שהתלוננה נגד כוכב העבר על אונס החליטה למשוך את התלונה, כעת עולה, כפי שפורסם בחדשות ערוץ 13, כי זה ממש לא סוף לפרשה המסעירה והמשטרה מתכוונת להמשיך ולחקור את העניין, כולל גם גביית עדות.

באגף החקירות במשטרה הורו לגורמים האמונים במשטרה על העניין ליצור קשר עם הבחורה שוב ולבדוק מדוע היא משכה את התלונה. התברר כי בשל זהות התחנה שהחלה לטפל בתיק הבחורה החליטה למשוך את התלונה, אולם במשטרה הבהירו לה שמתכוונים לחקור את המקרה כמו שצריך ואם יהיה צורך גם יעבירו את טיפול המקרה לתחנה אחרת.

כזכור, מוקדם יותר היום הבחורה שהתלוננה במשטרה בטענה לאונס מצד כדורגלן עבר בכיר, החליטה למשוך את התלונה והדבר עמד לעבור לפרקליטות שהיא המוסמכת לסגור תיקים על עבירות של מין. כאשר נודע לשחקן העבר שהתיק עומד להיסגר הוא הוציא הודעה ואמר בין השאר: “לא הגיוני לפגוע ולהרוס את השם שלי על דבר שלא היה ולא נברא. אם מחפשים לתת למישהו תעודת יושר אני כאן”.

Back To Top