בדקה ה-88: צדק כבש, נתניה סחטה 1:1 מחדרה

הבלם הציל את קבוצתו, שסופרת משחק שישי רצוף ללא הפסד בכל המסגרות. המארחת עם ניצחון אחד ב-11 משחקי ליגה. מרמנטיני כבש (45), מרקוב הורחק (36)

הפועל חדרה הגיעה הערב (ראשון) למשחק מול מכבי נתניה במסגרת המחזור ה-17 בליגת העל עם הגב אל הקיר, כשהיא נמצאת בתקופה רעה וידעה שניצחון ישחרר המון לחץ ויעלה אותה במעלה הטבלה עד למקום השביעי. החבורה של קורצקי הייתה רחוקה רק שתי דקות מניצחון, אך אז הגיע שיר צדק, שכבש וקבע 1:1 דרמטי בסיום. חדרה סופרת כבר ניצחון אחד בלבד ב-11 משחקיה האחרונים. נתניה לעומת זאת סופרת משחק שישי רצוף ללא הפסד בכל המסגרות.

המחצית הראשונה הייתה חלשה מאוד, כאשר שתי הקבוצות שיחקו בצורה אגרסיבית במיוחד והקשו על היריבה לפתח משחק. בעצם, עד הדקה ה-10 חדרה ספגה כבר שלושה כרטיסים צהובים, שבהמשך גם עלו לה ביוקר.

שחקני הפועל חדרה ומכבי נתניה בעימות (שחר גרוס)

למרות שליטה נתנייתית, דווקא חדרה הייתה מסוכנת יותר. פלקושצ’נקו בעט כדור חופשי אך נעצר אצל עמוס והחלוץ סטיבן אלפרד, שעלה להופעת בכורה בישראל, היה פעיל, נראה טוב וניסה את מזלו פעמיים אך החמיץ את המסגרת. בדקה ה-36, חדרה ספגה מכה קשה כאשר מגנה השמאלי, איבליו מרקוב, עשה שטות גמורה כשספג את הכרטיס הצהוב השני שלו, שיש לומר היה באוויר, אחרי שביצע עבירה מאחור על זלאטנוביץ’.

דווקא לאחר מכן, חדרה המשיכה לתקוף ולהיות מסוכנת יותר ורגע לפני ההפסקה היא גם באה על שכרה – אביב אברהם איבד כדור בצורה רשלנית באמצע, גוסטבו מרמנטיני חטף אותו, דהר חצי מגרש ומקצה הרחבה בעט כדור מדויק ברגל שמאל, כבש את השער השני שלו בלבד העונה והוריד את חדרה להפסקה ביתרון.

Back To Top