זו שעולה וזו שיורדת: מכבי חיפה הביסה את פ"ת

האלופה חגגה על נועלת הטבלה ושערים של חזיזה, דוד, לוי ושהר העניקו לה 0:4 וניצחון תשיעי ברציפות. לביא חזר, שרי בישל שלוש פעמים. כהן הורחק מנגד

אחרי ה-2:3 הנפלא על מכבי תל אביב, היו מי שחששו מאופוריה במכבי חיפה, אבל החבורה של ברק בכר רואה רק דבר אחד מול העיניים – אליפות שנייה ברציפות. הערב (שבת) הירוקים עשו צעד נוסף במרוץ אל התואר כאשר חיברו ניצחון ליגה תשיעי ברציפות עם 0:4 ענק על נועלת הטבלה מכבי פתח תקווה. ניר קלינגר, שספג הפסד שני מאז הגיע למלאבסים, ראה את קבוצתו נוחלת הפסד ליגה שביעי ברצף ונראה כי מלאכת ההישרדות תהיה קשה במיוחד.

המשחק נפתח בבליץ רצחני של הירוקים והיה ברור כי השער הוא רק עניין של זמן. את הדקות הראשונות פתח תקווה שרדה אך בדקה ה-15 דולב חזיזה הרים את הקהל הירוק עם סיומת נפלאה וקבע 0:1. חמש דקות בלבד לאחר מכן ירדן כהן ביצע עבירה מסוכנת על רז מאיר ולאחר בדיקת VAR הורחק בכרטיס אדום. בחיסרון מספרי סיכוייה הנמוכים של פתח תקווה צנחו עוד יותר ובדקה ה-26 דין דוד הכפיל את היתרון וסידר לאלופה 0:2 בהפסקה.

במחצית השנייה האלופה הורידה רגל מהגז ונרגעה. החיסרון המספרי לא הורגש ומכבי פתח תקווה יצאה קדימה והגיעה למספר הזדמנויות. ג’וש כהן היה במקום בשביל הירוקים ומנגד יציאה קטלנית למתפרצת סידרה למאור לוי את השער השלישי. עמוק בתוספת הזמן גם בן שהר התכבד בשער הבכורה שלו העונה בליגה, מהבישול השלישי במשחק של צ’ירון שרי, ובסיום 0:4 נפלא למכבי חיפה על מכבי פתח תקווה. חדשות טובות נוספות של הקבוצה מהכרמל מהמשחק הגיעו בדמות חזרתו של הקפטן נטע לביא למגרשים, לראשונה מאז אוקטובר.

Back To Top