ב"ש הייתה אנמית וחסרת תשוקה

אבי נמני בטור אישי ל-ONE: האדומים התבססו על התקפות מעבר, היה ברור שההפסד הראשון יגיע, אבל הבעיה היא הדרך. מכבי ת"א התאוששה בצורה מעוררת כבוד

אצטדיון בלומפילד לבש הערב מדי חג עם תפאורה מרהיבה ביציעים ואווירת משחק עונה, כפי שהורגלנו בשנים האחרונות בין האדומים מבאר שבע לבין הצהובים מתל אביב. אך אווירה מרשימה לחוד ומציאות בפועל לחוד גרמו לכולנו לתחושה מבלבלת, מאחר והמציאות מורידה אותנו חזרה לקרקע האמיתית ולפערים העצומים העונה בין שתי הקבוצות.

מצד אחד, באר שבע עם פתיחת עונה סופר מוצלחת, הובילה את הטבלה עד הערב ומייצרת יציבות ועקביות. עד המשחק הערב, הייתה ללא אף הפסד למן פתיחת העונה, כאשר מולה הופיעה מכבי תל אביב, שפתחה את העונה בצורה מאכזבת מאוד עם פיטורי מאמן בשלב מוקדם. הצהובים נמצאים במקום הרביעי במרחק של 13 נקודות מהמקום הראשון, כאשר אנחנו נמצאים רק בתחילת חודש ינואר. 

פתיחת המשחק הייתה מהוססת מצד שתי הקבוצות. ראינו קרב חפירות בולט במרכז המגרש, כאשר מבחינה התקפית לא זכינו לראות פעולות יצירתיות ואיכותיות באזורים המסוכנים מצידם של השחקנים האיכותיים שלא הצליחו לבוא לידי ביטוי. 

הצהובים חזרו לשחק עם רביעיית הגנה, ששוב פעם הייתה מבולבלת ומחוררת, עם קישור מעובה, אך ללא מחץ בחלק הקדמי, ואילו באר שבע התבססה על התקפות מעבר שלא הצליחו להבשיל לכיבוש שערים, והמצב הטוב ביותר במשחק הגיע לרוקאביצה בתחילת המחצית השנייה, לאחר שהגיע להזדמנות נהדרת באחד על אחד ממרכז ההגנה הרך מול דניאל פרץ, שהפעם ידו הייתה על העליונה.

Back To Top