לוהטת: מכבי חיפה דרסה 0:4 את נוף הגליל

על רקע החרמת הקהל בשל מחירי הכרטיסים, האלופה לא ריחמה על העולה החדשה ועלתה זמנית לפסגה. אצילי, דוד, אבו פאני וחזיזה כבשו, ג'אבר ומנחם נפצעו

הצגה של אלופה. על רקע מחאת האוהדים בעקבות מחירי הכרטיסים הגבוהים, מכבי חיפה סיפקה הערב (ראשון) תצוגת כדורגל מושלמת באצטדיון גרין והביסה 0:4 את העולה החדשה – הפועל נוף הגליל.

יש לציין שהארגונים השונים של מכבי חיפה עמדו במילתם והחליטו להחרים את המשחק ולא להגיע למגרש בנוף הגליל למרות שהמחיר הורד ל-60 שקלים. למרות זאת והגשם הכבד, הגיעו קרוב ל-1000 אוהדים ירוקים.

על כר הדשא, מכבי חיפה שלטה ללא מצרים במחצית הראשונה, אך התקשתה לפרוץ את ההגנה הצפופה של ירון הוכנבוים. עומר אצילי פרץ ראשון את הסכר בדקה ה-39, כבש את שערו התשיעי העונה והשתווה לאלון תורג’מן בראש טבלת הכובשים.

המארחת אמנם פתחה חזק את המחצית השנייה, אך מהר מאוד נבלעה בתוך המכבש הירוק. דין דוד הכפיל את היתרון של האלופה בדקה ה-60, מוחמד אבו פאני הצטרף לחגיגה בדקה ה-75 ודולב חזיזה נעץ את המסמר האחרון בדקה ה-89. לאור זאת, מכבי חיפה עלתה זמנית למקום הראשון בטבלה לתקווה למעידה של הפועל באר שבע מול הפועל חיפה. מנגד, הפועל נוף הגליל צללה למקום העשירי ורחוקה שלושה נקודות בלבד מהקו האדום. 

כתיבת תגובה

Back To Top